X
X
TRY

Organik Hit Nedir?

AnasayfaYazılarGoogle SEOOrganik Hit Nedir?

Organik Hit Nedir? Bu yazımızda organik hit üzerine düşüncelerimizi sunmak istiyoruz. Son zamanlarda özellikle yoğun istismara uğradığını düşündüğümüz bu alan, kendine has üslubu ile ele alındığı zaman ne büyük başarılara imza atıyor, biliyoruz. Bu yüzden bu duruma dair bir çalışma sunmak istiyoruz. İsterseniz öncelikle konuyu bilmeyen ve araştıran arkadaşlarımız için kısa bir özet sunalım.

Organik Hit Nedir?

Organik Hit Nedir?, Nasıl Olur ?

Organik hit, en özet haliyle söyleyecek olur isek, siteye kendi isteğiyle gelen ziyaretçi sayısına tekabül ediyor. Yani ziyaretçiler, sitenize doğal yollardan geliyor ve ekstra reklam çalışmasına ihtiyaç duymuyorsunuz. Organik Hit Nedir? Sizin sitenize girmek için internete bağlanıyor, tarayıcıyı açıyor. İster arama motorlarını kullanarak girsin, ister doğrudan sitenizin url adresini tarayıcıya yazarak sitenize ulaşmaya çalışsın. Bunların hepsi SEO dünyasında önemli detaylar olduğu için ve doğal olduğu için (tabiri caizse hormonsuz), organik hit olarak çıkıyor karşımıza. Şimdi gelelim bunun nasıl gerçekleşeceğine.

Organik Hit İle Alexa Trafiği

Aslında biz, Seo – Turkey ailesi olarak bu konudaki çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyor ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmeye devam ediyoruz. Lakin bilginin, paylaşıldıkça önem arz ettiğini düşündüğümüzden dolayı, kendi dilimizle, sade bir şekilde okuyucularımız ile iletişime geçme tekniğini daha çok benimsiyoruz. İlk sırada Bu yüzden girişimiz, anlatışımız ve okuyucu ile iletişime geçtiğimiz her an, bizim için önem teşkil ediyor. Konumuza gelecek olursak, sitenize organik hit çekmek için (takipçilerinizi mutlu etmek adına), okurlarınıza (ya da sektörünüz tam olarak ne ise), sitenizin işe yaradığını göstermelisiniz.

Organik Hit Programları

Aslında program yerine online web sitelerine göz atabilirsiniz. Bunu nasıl yaparsınız? Günlük hayatta ve yaşantımızda cevabı oldukça fazla aslında. Bir düşünün, alışveriş yapmak için gittiğiniz mağazayı neye göre seçersiniz? Ya da kahve içmek için tercih edeceğiniz bir mekanı, neye göre tercih edersiniz? Doğallık için en büyük kriter, çeşitlilik ve bunun verimli haliyle sunulmasıdır. Salt bilgi, salt kalite, her zaman ön plana çıkacak ve kişiler için bir önem arz edecektir. Organik Hit Nedir? Bu yüzden, işe, öncelikle sitenizi temizleyerek (gereksiz detaylardan arındırarak) ve sadece amacı, vizyonu üzerinde giderek başlayabilirsiniz.


Top