X
X
USD

Kopya İçerik ile SEO

AnasayfaYazılarGoogle SEOKopya İçerik ile SEO

Kopya İçerik ile SEO : Kopya içerik Google tarafından Özgün olmadığı anlaşıldı zaman, sıralamada oldukça geri planda çıkararak kopyalanmış içeriğin ilk yazarını daha üst sırada listelenmektedir. Bu algoritmik yapıda, kimi zaman kopya içerikleri tamamen aramalarda çıkartmayabilir. O nedenle Özgün içerikler üreterek web sitemizi, Google gözünde daha stabil ve yararlı olarak lanse edebilirsiniz. Eğer bir kopya içerik barındırıyorsanız sitenizin genel arama sıralamalarında olumsuz etkilenmesine neden olabilir. O açıdan web sitemizde olabildiğince Özgün metinler kullanarak bilgilendirici detaylarınızı ve içeriklerimizin faydalı olduğunu önce ziyaretçilerinize daha sonra Google'ın botlarına ispatlamalısınız.

Kopya İçerik ile SEO İlişkisi

Ziyaretçiler sayfada kalma süreleri artacağı için sizin Google'ın gözündeki değeriniz oldukça yükselecektir, bu da yazdığımız metinleri daha önce başka bir yerde okumadıkları ve tüm makale yi okuyan ziyaretçiler tarafından sayfada kalma süresi yükseleceği için. Google sizin sayfanızın faydalı olduğunu düşünebilir, Kopya İçerik ile SEO içeriğinizin özgürlüğüne dayalı olarak sıralamada daha çok yükselmeler olur, Trafik aldıktan sonra çok daha iyi yerlere hatta bir numaralara bile gelebilirsiniz.

Kopya İçerik ile SEO

İçeriklerinizi mutlaka Özgün yazmaya gayret gösterin. Makalelerinizi deki vurguları, noktayı, virgülü, kelimelerinizin betimlemelerine kadar, bütün çabalarınızı ve özeni gösterin. Bir makalenin ne anlattığı daha önce arama konusunda yayınlanmamış kelimeler cümleler ve başlıkları olmak üzere izin içeriğe dayalı arama kriterinde makaleniz daha üst sıralarda çıkacak ve mükemmel oranda geri dönüşüm sağlayacaksınız.

 Kopya İçerik ile SEO Yapmayın.

Kesinlikle Spinlenmiş, değiştirilmiş, Google translate yardımı ile oynanmış içeriklere ihtiyacınız yok. Siz oturup bütün kelimeleri düşünerek kendi zihninizden geçenleri düşüncelerinizi bilgilerinizi, bilgisayar klavye yardımı ile o an oluşturarak, Özgün içerikler ortaya çıkarabilir ve Google tarafında Özgün ve faydalı bir site olarak kabul görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken önce zihniniz, sonra fikriniz daha sonra harekete geçme yani makaleyi Metin text dosyasına dönüştürdüğününüz zaman Kopya İçerik ile SEO Yapmamanın nedemek olduğunu siz özgün yararak anlayabilirsiniz.

 


Top