X
X
TRY

Google Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi

AnasayfaYazılarGoogle SEOGoogle Ocak 2020 Çekirdek Güncellem...

Google Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi Neredeyse Kullanıma Sunuldu

Bu en son ana güncellemenin sizi veya müşterilerinizi nasıl etkilediğini görmek için analizlerinizi ve sıralamalarınızı kontrol edin. Çünkü güçlü bir dalga geliyor.

Google, Pazartesi günü öğlen başlayan Ocak 2020 ana güncellemesinin şu anda çoğunlukla Perşembe sabahı gerçekleştiğini doğruladı. Google Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi Google, @searchliaison hesabında “güncelleme çoğunlukla yapıldı, ancak herhangi bir ana güncellemede olduğu gibi, tam olarak tamamlanması iki hafta sürebilir” dedi.

Bu Google arama algoritması güncellemesi Pazartesi günü duyuruldu ve Pazartesi günü 12:00'de kullanıma sunuldu. Sunum geneldir ve tüm Google arama bölgelerini ve dillerini etkilemektedir. Google, bu güncellemenin kullanıma sunulduğunu ancak önümüzdeki iki hafta boyunca dalgalanmalar görebileceğini söyledi.

İzleme araçları. Veri sağlayıcıların otomatik izleme araçları büyük dalgalanmalar gösteriyor. Google Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi İşte bazı güncellenmiş grafikleri görebileceğiniz izleme araçları web siteleri listesi: 

Daha fazla bilgi aldığımızda bu bilgileri sizlerle paylaşacağız. Bu güncelleme hakkında daha fazla veri toplamak için çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde daha fazla bilgi vermeyi umuyoruz, ancak izleme araçlarından ve devam eden SEO topluluk sohbetlerinde anlaşılacağı üzere, bu güncelleme çok büyük bir dalga hissettiriyor.

Neden önemsiyoruz? Herhangi bir Google algoritması güncellemesinde, Google'ın böyle bir güncellemeyi ne zaman onayladığını bilmek yararlıdır. Artık siteniz veya müşteri siteleriniz için önemli sıralama değişiklikleri görüyorsanız, buna bir çekirdek-ana güncellemenin neden olduğunu bilirsiniz.. Artık, Google'ın çekirdek güncellemesinden sonra site olumsuz bir şekilde etkilendikten sonra nasıl ilerleyeceğiniz konusunda Google'dan işaret olarak alabildiğimiz şeyler var. Bu sebeple bu konu önemli hale gelmiştir. 


Top