X
X
USD

Google My Business Doğrulama Kodu Gelmiyor

AnasayfaYazılarGoogle SEOGoogle My Business Doğrulama Kodu G...

Değerli müşterilerimiz kusursuz ve hızlı harita kaydı için işletmemiz sizlere destekler sunubilir. Google My Business Doğrulama Kodu Gelmiyor, ve çok vakit kaybediyorsanız sizlerin yanındayız. Bin çaba ile işiniz için farklı girişimlerde bulunuyorsunuz. Her şeyden önce, arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin her parçası ile ilgileniyor. Ancak harita üzerinde oluşturduğunuz işletme adresinizi doğrulamak için gönderilen kod, yani Google My Business Doğrulama kodu gelmedi, geldi mi? Bu çözülmesi kolay bir sorundur.4

Google My Business Doğrulama Kodu Gelmedi

Bunun için Google tarafından yetkilendirilmiş güvenilir bir doğrulama hesabına sahip benim gibi bir uzmandan destek almak yeterli olacaktır. Güvenilir doğrulayıcı, Google güvenilir doğrulayıcı, satın alınamayan bir üçüncü taraf ortaklığıdır.

İşletmenizi anında doğrulamak ve harita kodu olmadan hemen harita yayınlamaya başlamak için lütfen benimle iletişime geçin.

5 dakika içinde Google harita kaydı

Google My Business Doğrulama Kodu Ücretli mi?

Google tarafından sunulan çoğu uygulama gibi, bir Google harita işletme adresi eklemek elbette ücretsizdir. Ancak Google, kötüye kullanıldığı tespit edilen sektörler ve adresler, şehirler ve ülkeler için işletmenizi onaylamaz ve bir doğrulama kodu olmadan kötüye kullanımı tespit eder.

Özellikle, işletme adreslerini sık sık alan ve askıya alan kişiler, markalar ve endüstriler, Google My Business Doğrulama Kodu Gelmiyor Google ücretsiz hizmetleri kötüye kullandığından ve kötüye kullandığından Güvenilir doğrulayıcı onayı olmadan onay almanıza izin vermez. Bunun için en uygun yöntem posta kodu istemek ve kodun gelmesini beklemektir. Ancak bu durumda bile işletmeniz bir onay kodu almayabilir. Etkinleştiremezsiniz.

Bu noktada, bizim gibi Google tarafından yetkilendirilmiş Güvenilir doğrulama desteği almalısınız. Google My Business Doğrulama Kodu ücretimin sorusu burada biraz değişiyor. Google, bu işi ücretli olarak yapma becerimize müdahale etmez. Bu noktada, bizi serbest piyasa yasalarıyla fiyatlandırmaya bırakıyor. Burada, Google bu işlem için bize ödeme yapmıyor ve kazançlarımızı belirlememize izin veriyor.

Benim işletmem doğrulama kodu gelmedi

Bu tür bir sorun yaşıyorsanız, muhtemelen Google'dan istediğiniz kod gönderilmemiştir veya posta gönderirken bir sorun oluşturmuştur. Bu durumu ücretsiz olarak çözmek için kodu tekrar istemek ve beklemek yararlıdır. Ancak, kodunuzu hala almazsanız, işim için bir doğrulama kodu almazsanız, hemen destek alın.

Bizim gibi güvenilir doğrulama ortakları çevrimiçi doğrulama pinleri üretir ve harita konumlarımızı onaylar. Bu şekilde, işletmem için bir doğrulama kodu almayan bir sorununuz olmaz.

Google işletme kodu gelmiyor

Bu noktada iki seçeneğimiz var. 1 Google artık sizi engellemiyor ve yerel iş platformunuzu kötüye kullandığınızı düşündüğü için kod gönderiyor. 2 seçenekte, posta söz konusu olduğunda kodunuz kaybolur ve size ulaşmaz. Sık sık denerseniz ve Google işletme kodu görüntülenmezse, şu anda bir filtrede olduğunuz için bu bölgedeki bir sokağı değiştirirseniz Google size bir doğrulama PIN'i göndermez. Endüstri ile, Google gibi birçok dalda işiniz varsa, web tasarımı, seo uzmanları, nakliye şirketleri, transfer şirketleri, teknik hizmetler gibi en çok istismar edilen iş kolları artık sizin için geçerli olmayabilir.

Google işletme kodu gelmezse yapılacak tek şey, bizim gibi güvenilir doğrulayıcı arabuluculuk yoluyla işletme adresinizi doğrulamaktır.

Google işletme doğrulama kodumu göstermiyor
Bu artık sizin için sorun değil. Google'ın işletme doğrulama kodumu bir telefonla göstermemesi sorununu çözebilirsiniz. Eğer herhangi bir sorun varsa, lütfen bize ulaşın.

Google işletme doğrulama kodumu göndermiyor

Google Doğrulama Kodu Gelmiyor

Google Doğrulama Kodu Gelmiyor Covid salgını nedeniyle Google çoğu çalışma programını kısa bir süre için askıya aldı. Size posta yoluyla gönderilecek kodlar, 2020 yılı sonuna kadar Google Haritalar'da posta yoluyla size gönderilmeyecektir.

Harita konumunuzu doğrulamak için bir posta kodu beklemeyin. Daha doğrusu, beklemek zorunda değilsiniz. Güvenilir bir doğrulama sertifikamız var. İşletmenizin Google haritalarında anında etkin ve görünür olmasını istiyorsanız bize ulaşın. İşletmenizi Google adına sizin için derhal doğrularız. Dolayısıyla, Google doğrulama kodunun eksik olduğundan endişelenmenize gerek yok. İşletme haritası kaydınız anında onaylanacak.

Fırın kapısının yeri çok fazla olan işletme maalesef Türkiye'nin posta kodu, onaylanması şartıyla veya bizimki gibi şirketlerle Google ortakları aracılığıyla onaylanmıştır. Google My Business Doğrulama Kodu Gelmiyor Gelmeyen bir Google Doğrulama Kodu, işletmenizin onaylanmadığı anlamına gelmez. Muhtemelen bölgenizde çok fazla harita kodu ihlali olduğundan, bölgeye posta yoluyla doğrulama kodu işlemi gerçekleştirildi. Harita konumlarındaki birçok şirket için ekonomik bir gelir kaynağıdır. İşletmenizi arayın


Top