X
X
TRY

Seo Uzmanı

AnasayfaSeo Uzmanı

Web sayfanızı Google ve yandex gibi arama motorlarındailk sıralara yükseltmek için bir Seo Uzmanı ile çalışarak dijital pazarlama tekniklerini etkin bir şekilde kullanmak adına başarı oranınız için en önemli tercih olacaktır. Her alanda olduğu gibi dijital hizmetler de de işi profesyoneline teslim etmek doğru bir seçimdir. Seo uzmanı seo projesinde baştan en sona tüm periyotlara dahil olan ve işin en başından son noktasına kadar çalışan kişidir. Bu uzmanlık alanı diğer iş dallarında olduğu gibi acemi ve profesyonel bir insan topluluğundan oluşmaktadır. Tercih ettiğiniz lahıs veya firma optimizasyon projesini oluştururken doğal teknikleri kullanarak siteyi riske sokmadan ,sakınan ve doğru çalışmaları doğru bir zamanda sunmalıdır.

seo uzmanı

Seo Uzmanı İstanbul

SEO Yaptırmak isteyen için temel amaç kusursuz bir seo uzmanı ne iş yapar ve başarılı oranı yüksek ve ehil olduğu nasıl tespit edilir sorusunun yanıtı olacak şekilde işi eksiksiz düzende ilerleyen bir profesyonel ile çalışmak olacaktır. Lakin temel odak nokta işinin ehli , yetkin, iyi ve başarılı işleri olan birini bulmak ve onunla çalışma olacaktır.

Seo uzmanı nedir ?

Google, Yandex bilinen arama motorlarında ilk sırada çıkmak ve ilk sayfaya gelmek adına yapılan optimizasyon çalışmaların bütününde start dan finishe kadar hizmet veren şahısa denir. İçerik editörü, Yazılım uzmanı, Grafiker, Sosyal Medya Uzmanı ve firma yönetimiyle ile eş zamanda kusursuz çalışır. Herkesin seo alanında ne işlere atılacağını belirler ve bu işleri uzmanlara dağıtır. Sonrasında ise işleri yapılıp yapılmadığını denetleyerek analizler ve rakip değerlendirmesi sonrası sonuca ulaşmak için çalışır.

Sunduğunuz proje veta iş ilanı sonrasında görüşme esnası veya çalışacağınız seo uzmanını bulmaya çalışırken şu hususlara dikkat etmeniz kusursuz biri ile çalışmanın önündeli engeli kaldıracaktır. Bu mesleğin ince detayı nedir ? bu danışmanlar ne iş süresinde ilerler. ?

Kurumsal SEO Danışmanlığı

Bu hizmetinde, ülkemizde gitgide kendi halinde derin bir pazar hacmine dönüşen alt yapı oluşmaktadır. Seo Uzmanı Bu alt yapı sayesinde kurumlar, daha çok ürünü, daha etkili şekillerde satışa çıkarmakta, online mağaza çalışmalarını da estetik bir kaygı çerçeve seçenekleri ile ön plana çıkarmaktadır. Bu yüzden yoğun çalışmalar, hızlı fırsatlar ve daha fazlası için, tek bir destek altında etkin çalışmalar gereklidir. Ülkemizde kurumsal seo çalışmaları yapılırken, genel olarak belirli ezber sistemler uygulanmakta ve bu da rakip analizleri konusunda belki de en çok karşılaşılan sorunları beraberinde getirmektedir. Günümüzün teknik, estetik ve bilimum kurumsal seo danışmanlığı konusunda yaptığımız çalışmalar şu şekildedir;

 1. Kullanıcı Odaklı Kurumsal SEO Danışmanlığı.
 2. Metrik kontrollerin yapılıyor olması,
 3. Rakip analizleri
 4. Sektör analizleri
 5. Kullanıcı davranışlarını izleme ve yönlendirme
 6. Ziyaretçiyi ürün alır hale getirme ve nihai tüketiciye hızlı bir şekilde ulaşma


Şeklinde incelenebilir. Bu hizmet olarak bizim alt yapımızda gerçekleştirilen bir çalışma biçimidir ve seo uzmanı konusunda etkin çalışma yapmak demek, müşterilere en net şekilde ulaşmak demektir. Hizmet verdiğiniz sektörün inceliklerine hakim bir web mağazası sahibi olmak istiyorsanız, Seo Turkey ailesi olarak sizin için yapacağımız pek çok çalışma bulunmaktadır. Teknolojinin, rekabetin ve yazılımın hemen hemen her noktaya dahil olması ön görüsü de, kendi kendini geliştiren bir web site geleneğinin öncüsü olacaktır.

Bu konuda daha fazla zaman kaybetmeyin ve ne aradığını bilen müşteriler için ne sunduğunu bilen bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyin. Kurumsal seo danışmanı ihtiyaçlarınız var ise, yükselme garantili çalışmalarımızı inceleyebilirsiniz büyük bir rahatlıkla. Yükselme garantisi, kendinden emin bir şirketin size verebileceği en net çözüm iken, bunu daha da estetik hallere getirmenin mutluluğunu yaşamaya ve yaşatmaya tüm firma ailesi olarak devam ediyoruz. Daha detaylı bilgiler için bizlere ulaşabilir, sizi en net şekilde aydınlatmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

Neden iyi bir seo uzmanı ile çalışmalısınız ?

 • En az 4 – 7 yıl tecrübesi olması gerekir
 • En doğal kusursuz ve kaliteli seo teknikleri ile ilerlemeli
 • Kendi web sayfasında başarıyı elde etmiş olasında fayda var ( olmasada referansları yeter ).
 • İtibar yönetimi zamanlarına hakim olması önemli.
 • Eğitim almış olabileceği gibi alaylı olabilirler. Lise mezunu diye bir danışmanı ciddiye almamazlık yapmayınız bu iş yetenek ve merak işi.
 • Web sayfası güncel olmalı ve sunduğu işler hakkında detaylı bloglar yayınlamış olması önemli.
 • Yüzde % garantili sonuçlar  vaat ediyorsa dikkatli yaklaşmanızda fayda var.
 • Google veya Yandex ile sözleşmemiz var diye vaatler sunuyorsa hemen o insandan uzak durun.
 • Backlink paketleri gibi önerilere temkinli yaklaşmalısınız. Sayfanız algoritmik veya manuel olarak cezaya maruz kalabilir. Oysa doğal çalışmalarda kesinlikle böyle bir tehlike bulunmaz. Çoğu seo uzmanı diye geçinen kişilerin doğal olmayan tekniklerle maliyetsiz ve basit olması nedeni ile tercih ettiğini aklınızdan çıkarmamalısınız.
 • Aldığı seo eğitimi varsa bunlar hakkında birkaç soru sorabilirsiniz.
 • Google Analytics, Google Webmaster Tols Araçları ve Yandex Metrica analizlerini iyi derecede yapabilmeli, raporlayabilmeli
 • Anahtar kelime araştırması yapabilmesi lazım.
 • Rekip seo analizinde profesyonel olmalı ve detaylı araştırmalar yapması faydalı olur.
 • Özgün ve kaliteli kusursuz içerik üretebilmeli veya içerik toplamalı yazdırabilmeli 
 • Seo araçlarını iyi derecdee kullanmalı ( Ahrefs, Semrush, Ryte, Onpage, Seospyglass, Website Auditor, Screaming Frog, Xenu, Url Profiler vs)
 • Orta düzey grafik prorgamları bilgisine sahip olmalı
 • Google, Yandex, Bing algoritmalarını yakından takip etmesi önemli bir noktadır.
 • İngilizce ve Türkçe güncel seo kaynaklarını takipderek bu konuda bilgi sahibi olmalı sürekli güncel olmalı.
 • Doğal teknikler dışında blackhat hacklink, spam gibi zararlı ve yasadışı tekniklerden bahsediyorsa bu şahızdan uzak durmanızı tavsiye ederiz.
 • Genel olarak web programlama dilleri tamamında bilgili olmalı, özellikle html hatalarını bulma konusunda uzman olmalı
 • Otomatik seo programları ile bu işi yaptığını söylerse de sizin için negatif bir yaklaşım başlangıcı olsun
 • İyi düzeyde olsa sunucu , hosting yönetimi konularına hakim olmalı ( Plesk, Phpmyadmin, Cpanel, Directadmin, Litespeed vs. )
 • Site içi ve site dışı seo ( onpage ) kriterlerine ve teknik seo alanına tam hakim omasında yarar var.
 • robots.txt ve htaccess dosyası ile ilgili sorunları çözebilmeli yeni dosyalar oluşturabilme.

Seo Uzmanı çalışmalarında başarı garantisi verilebilir mi ?

Dijital pazarlama ve web sektöründeki bazı şahıslar biz google ile çözüm ortağıyız anlaşmalıyız garantili olarak sizi ilk sıralara, ilk sayfalara getirebiliriz diyebilir bu tamamen düzmecedir. Bu katiyen doğru bir yaklaşım değildir. Kullanılan doğal dışı çalışma taktikleri ile kısa bir süre zamanda ilk sayfaya gelebilirsiniz. Ancak ilk algoritma güncellemesinde siteniz ağır bir şekilde ceza alarak domain ismi yazıldığında bile çıkmayacak hale gelebilir. Kısa zamanlı ve doğal dışı çalışmalar çok ama çok riskli olur. Seo Uzmanı için arayışa geçiyorsanız bizleri arayarak kusursuz hizmetler alabilirsiniz.

Backlink paketleri ile destek yapıyor musunuz ?

Yaptığımız Çalışmalarının ufak bir bölümü backlink yöntemidir. Bu nedenle öncelikle web sayfanızın google algoritmalarına uygun olmasını sağlıyor amaçlıyoruz. İçerik sorunlarının giderilmesi, teknik seo problemlerinin son bulmaıs gibi keskin konulara odaklanıyor sizlere en etkili hizmetler için çalışmalar başlatıyoruz. Backlink çalışması ise off page teknikler tarafında kullandığımız kilit konuları sadece bir kaçıdır. Bazı işletmelerin ise tüm kafasındaki sorun backlinkten ibarettir. Bu ise başınızı uzun vadede belaya yer verecektir.

Bizim sizlere önerimiz kurumsal seo uzmanı ile anlaşıp gerekli sözleşmeler ile çalışmanızdır. Böylelikle en azından devamlı bilgi alıp ulaşabileceğiniz bir ajans olduğundan emin olabilir kusursuz destekleri ile sizlerde memnun olabilirsiniz. Ankara, Konya, Kayseri, Sivas, Antalya, İstanbul, İzmir, İzmit, Bursa, veya Türkiye’nin en iyi seo uzmanı gibi sorular için verilecek cevap ancak tecrübeye dayalı en önemlisi ise referansları olabilmektedir.

Googde Ads  (Adwords ) harcamalarım da düşüş olurmu

Aldığınız Seo destekleri sonrasında web sayfanıza gelen organik ziyaretçi artacaktır. Lakin bu her zaman ada gelirinizin düşeceği anlamına gelmemeli. Her ikisi de farklı katogoridedir. Bu yüzden sizlere önerimiz ve tavsiyemiz tüm olanaklar en verimli faydalı şekilde kullanmak olacaktır.

Seo nedir ?

Web sayfasını arama motorlarına uumlu hale getirebilme ve belirli anahtar kelimelerde ilk sıralarda yayınlanması için yapılan çalışmalar tamamıdır. Arama motoru optimizasyonu diyebiliriz türkçesine . Lakin genel olarak bir web sayfası doğal trafiğini doğal, arama motorlarının robotlarına uygun olarak artırma çalışmalarının bütünüdür.

Seo açılımı nedir ?

Web Sitelerine yapılan Seo nun açılımı ise Search Engine Optimization olarak adlandırılır. Dilimize tam olarak çevirecek olursak arama motoru optimizasyonu diyebilir. Başlıkta belirttiğimi Seo Uzmanı bu terimlerin tamamına hakim ve iş bilgisi olarakda tümünü yapabilendir.

Seo Uzmanı Desteği İçin Bize Ulaşın

Her sektöre tam kapsamlı hizmetler verebiliyoruz. SEO Konusunda oldukça başarılı profesyonellerimizle istediğiniz zaman bizimle iletişim kurmanızı tavsiye ederiz.


Top