X
X
TRY

Google Reklam Uzmanı

AnasayfaGoogle Reklam Uzmanı

Google Reklam Uzmanı sayesinde, Google reklamları ile aynı saat ilk sayfada hatta ilk sırada çıkabilirsiniz. Google reklamı alternatif olarak Seo optimizasyonu dan daha kısa sürede sizleri müşterilerle buluşturur. Özellikle bulunduğunuz lokasyondaki müşterilerin ağlarına hedeflenerek, sizler doğru anahtar kelimelerle doğru hedeflenmiş kullanıcılara hemen ulaşabilirsiniz. Bütçeniz dahilinde Google ads sayesinde müşterilere ulaşabilir çok hızlı bir şekilde dönüş alabilirsiniz.

Google Reklam Uzmanı

Google Reklam Uzmanı İle Çalışın

Etkili ve kazançlı reklam yöntemlerinden bir tanesi, Google Ads reklamlarıdır. Google Reklam Uzmanı sayesindeBu reklamlar çok kazançlı olduğu gibi müşterileri istediğiniz zaman web sayfanıza çağırmanızı sağlar. İstediğiniz saatte kapatır istediğiniz saatte reklam tekliflerini arttırabilirsiniz. Dilediğiniz saatte ziyaretçilerimizi web sitemize çekmenize sağlar. Düşündüğünüz zaman Google Seo hizmeti almaktansa AdWords ile istediğiniz müşterilere ulaşmayı hedefleye bilirsiniz.

Google ADS Daha Avantajlımı?

Google'da Seo organik aramalarda ilk sırada çıktığınızı varsayalım ilk 4 satırın reklam aynı zamanda 3 satırında Google haritalar olduğunu varsaydığımız zaman aslında organikte 1 numarada olan ve sayfanız mantıklı düşünüldüğü zaman 8 sırada oluyor. Google adwords site olmamak ciddi müşteri kaybına yol açar sadece organik aramalardan müşteri bekliyorsanız ciddi bir bütçe ve müşteri kaybettiğinizi farkına varın.

Google Ads Danışmanlığı

Google reklam uzmanları bu optimizasyonu en iyi yapan ve deneyimleriyle çeşitli eklentilerin ve özelliklerin nasıl kullanıldığını bilir. Sizler lokasyon ayarları ince detaylar negatif anahtar kelimeler ve doğru hedeflenmiş arama hacimleri ile çeşitli ayarları yapamayabilirsiniz. Google Ads Danışmanlığı Onun için biz uzmanlar sizlere Teknik olarak yardım ettiğimiz gibi işin ehli olduğumuz için. Doğru reklam ve doğru müşterileri sizlere yönlendiririz.

Google Reklam Uzmanı İstanbul

Google Reklam Uzmanıİnternet üzerinden müşterilere ulaşarak satış ve pazarlama yapmak en popüler yöntemlerden biri şu anda. Google Reklamları = Adwords ve Adsense olarak ikiye ayrılır. Adwords: Web site sahiplerinin Google’a gösterim ve tıklama başına para ödeyerek verdiği reklamlardır.  Web site sahiplerinin Google‘dan aldığı reklamdır. Gösterim ve tıklama başına ücreti Google, web site sahiplerine öder. Google Reklam Uzmanı Sitemizin istediğimiz kullanıcılara ulaşıp ulaşamayacağı konusunda çok aksaklık çıkabiliyor. Çünkü aratmalar sonucunda siteniz çok geri planda kalabiliyor ya da kullanıcılara ulaşamıyor. Ama bu durum Google reklamları sayesinde ortadan kalkabilmektedir.

Google Reklam Uzmanlığı 

Sistem çok basittir. Siz, satmak istediğiniz ürün veya hizmet ile ilgili kendinizin belirlemiş olduğu anahtar sözcükleri sisteme girersiniz. Google Reklam Uzmanı Google bunu kendi içinde hemen bir sıraya ve düzene sokar. Örneğin bir sakız firmasısınız. Girdiğiniz anahtar kelimelere de nane ferahlığı, dişlere zararsız şekerli sakız, sakızlar ile ağız sağlığını koruma gibi sözcükler girdiniz. Bu sözcükler yada bu sözcüklere yakın kelimeleri kullanıcı Google’a girdiğinde sizin reklamınız sayfanın sağ ve ya üst köşesinde çıkar ve kullanıcının tıklamasıyla size ulaşmış olur. Kısacası milyonlarca sakız firmasıyla internet üzerinden bir rekabette sizi ön plana çıkartır. Firmanızın büyümesini istiyor ve sizi arayan gerçek müşterileri yanınıza çekmek istiyorsanız bu reklam kesinlikle Google reklamlarına başvurmanız gerekmektedir. Bunun size dönüşü çok fazla müşteri ve bol kazanç olacaktır.

Adwords İpuçları

Google Adwords‘te odaklanmanız gereken nokta anahtar kelimelerdir. Site puanlamanızın artmasına yönelik anahtar kelimelerle alakalı bilgi web sitenizde bulunur ise site puanlamanız artacaktır. Puanlamanız yüksek ise tıklama ve gösterim başı maaliyetleriniz düşecektir. Adwords maliyetlerini düşürmek için pek çok yöntem bulunur. Satış ağınıza uygun olarak yöre seçimi yaptığınızda tam olarak hedef müşterilerinize ulaşarak, boş tıklamaları azaltabilirsiniz.

SEO Adwords İncelemesi

Google’ın normal arama algoritmasına Adwords’ün etkisi sadece siteye giren sayısı ve kalma süresine yönelik çalışma yapılabilir. Seo Uzmanları genelde Adwords için fiyatlandırma yapmaz. Adwords SEM içine girer. SEM: Search Engine Marketing ‘tir.. Adwords, Normal Algoritma ve Adsense farklı yapı ve görevlerde iş görür. Google reklamlarının Seo için tek artısı tıklama oranı artışıdır

Google Reklam Uzmanı Bütçenizi İyi Değerlendirir.

Örnek vermek gerekirse Ataşehir bölgesinde çiçekçi aradığınızı varsayalım sizleri çiçekçi kelimesinde sadece Ataşehir'de yürüyerek size gelebilecek kullanıcılara hedefleyerek örnek veriyorum Ataşehir civarında 4 kilometre varsayalım bu varsayım çerçevesinde size Ataşehir lokasyonunda ki 4 kilometredeki müşterileri hedeflemek ile işe başlarız.

Bütün buradaki müşteriler sizleri Google Ads reklamları ile bulabilir. Bunu en iyi optimize eden biz uzmanlar sizlere daha az bütçelere doğru hedeflenmiş gerçek müşterileri yönlendiririz bu tip ayarlar sizlere nakit olarak geri döner. En büyük yapılan hatalardan bir tanesi de lokasyon ve negatif kelimeler kullanamayan kişiler tarafından zarar niteliğinde oluşturulur. Kısacası iyi bir optimizasyon iyi bir reklam çalışması ve Google ads çalışmasının eşiğinde sizlere kısa zamanda müşteri vadeden ve bu vaatleri gerçekleştiren bir reklam platformu. Mutlaka bizlerden bu konuda destek alabilir ve hızlıca bulunduğumuz konumda istediğiniz müşterilere ulaşabilirsiniz. Google Reklam Uzmanı Kısaca sizlere, Az bütçelerle doğru müşteriler yönlendirir. Sizlerde düşük bütçelerle reklam vermek için bizlere ulaşın.

Google Ads Nedir?

Google Adwords, Google firmasının üretmiş olduğu site sahiplerinin Google aracılığı ile daha fazla müşteri çekmeyi sağladıkları internet üzerinde Google’da yayınlanan bir reklam türüdür. Basitçe anlatacak olursak, siz firmanızın bağlı olduğu sektöre ait kendi belirlemiş olduğunuz anahtar kelimeleri Google’a girerek reklam verirsiniz. Birden çok anahtar kelime verebilirsiniz. Kullanıcılar o anahtar kelime ile aratma yaptırdıklarında normalde ilk sayfada çıkmayan internet sitenizin reklamını sağ tarafta ya da üst taraf da görürler. Yani milyonlarca firmanın internet siteleri arasında kaybolmadan sitenizin reklamını yapabilirsiniz. Kullanıcılar sayfa sayfa gezmeden girdikleri doğru anahtar kelime sitenize ilk sayfalarda ulaşabilirler.

Google Adwords, işinizi büyütmede büyük bir önem taşır. Artık nerdeyse bütün firmaların bir internet sitesi bulunmaktadır. Sebebi gayet doğaldır ki müşterilerin araştırmalarını internet üzerinden yapmalarıdır. Google’da bu alanda bir dünya devi olduğu ve her kullanıcıya ulaşabildiği için Google üstenden reklam vermek, müşteri çekmenizi kolaylaştırır. Böylece firmanızı daha yüksek noktalarda görebilir. İstediğiniz müşteri potansiyeline ulaşabilirsiniz. Bu konuda çok ayrıntılıdır. Google Reklam Uzmanı Kendi istediğiniz müşteriyi kendimizde seçebiliriz. Örneğin firmanızın bulunmuş olduğu semti Google’a belirttiğinizde reklamınız o semtten anahtar kelimenizle arama yapan müşteriye öncelikli olarak çıkar. Yani size ve firmanıza sunduğu avantajlar çok fazladır.


Top