X
X
TRY

Dijital Pazarlama Ajansı

AnasayfaDijital Pazarlama Ajansı

Dijital Pazarlama Ajansı Ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin internet ortamında tanıtımını duyurulmasını marka bilinirliğini arttırmak amacı ile yapılan dijital anlamda reklam biçimidir. Sektörel faaliyetlerinizi doğru kişiye ulaştırmak icin, hedeflenmiş ve programlanmış reklam biçimlerinden bir tanesi dijital Pazarlama tekniğidir. Google search alanında ya da Google iş ortakları ile ilgili çalışan web sitelerinin reklam alanlarında. Facebook Twitter linkedin Instagram gibi ünlü ve çok kullanılan tercih edilen sosyal mecralarda reklamlarınızı yapabiliyoruz. Dijital pazarlama alanında oldukça geniş bir bilgi ve beceri yelpazesine sahibiz. Nerede internet sitenizin ya da ürününüzün hizmetlerinizin genelini tanıtmak çok hızlı bir şekilde markanızın bilinirliğini arttırmak istiyorsanız bizlerden dijital pazarlama alanında kusursuz hizmetlerimiz için fiyat alın.

Dijital Pazarlama Ajansı Hizmetleri

Dijital Pazarlama Ajansı

Doğru hedeflenmiş reklam yönetimi, Dijital Pazarlama Ajansı kusursuz biçimlendirilmiş reklam kampanyaları optimize edilmiş bir web sayfası müşterilerin hangi ürünü hangi yaş grubunun aradı ile alakalı genel analizler, kaliteli web tasarım ve web sayfası içeriği dahil olmak üzere bütün internet ve mecradaki hizmetlerinizi kontrol edebilir. Sizleri kendi işinize hizmetlerinize odaklanmanız için yardımcı olabiliriz.

Dijital Pazarlamada Rekabet Unsuru

Rekabet, serbest piyasa ekonomisinin değişmez kavramları arasında yer alıyor. Dijital Pazarlama Ajansı Bugünkü hâliyle 200 yıldan eski bir tarihi bulunan reklam ve pazarlama faaliyetlerinde rekabetin büyük bir önemi bulunuyor. Pazarlamanın yalnızca elinizde olan ürün ya da hizmeti müşteriye ulaştırmak için değil aynı zamanda rakiplerinizle yarışabilmek için gerekli olan bir faaliyet olduğunu da belirtmek gerekiyor. İletişim teknolojileri geliştikçe pazarlama teknikleri de farklı bir hâl almıştır. Özellikle internetin gündelik hayatta yaygınlaşması, ticareti ve iş hayatını başka bir boyuta taşıdı. Günümüzde internet üzerinde var olmayan bir firmanın sağlam temeller üzerinde yükselmesi ve geniş kitlelere hitap etmesi mümkün değil. Ancak dijital pazarlama alanında verimli olduğu düşünülen birçok yöntemin aslında şirket prestiji için dezavantajlı olduğunu belirtmek gerekiyor.

Dijital Pazarlamada Ajansı İmaj

Belirtildiği gibi, reklam ve pazarlama faaliyetlerinin tek amacı üretilen ürün ya da hizmeti müşteriyle buluşturmak değildir. Bu faaliyetlerin temel amaçlarından biri imaj oluşturmaktır. Bu imaj ise yalnızca şirketin logosu ve mottosundan ibaret olmamakla birlikte, hedef kitlenin şirket hakkındaki izlenimi imajın önemli bir parçasıdır. Dijital Pazarlama Ajansı Olumlu bir imaj oluşturan kurumun başarısız olma imkânı yoktur. Bir firmanın imajını etkileyecek en kötü faaliyet ise, herhangi bir rakibi spesifik olarak seçip ona yönelik reklam çalışmalarını yönetmektir. Yani başka bir markanın imajına saldırarak buradan bir pazarlama taktiği geliştirmeye çalışmaktır. Bu taktik, dijital pazarlamada en sık yapılan hatalar arasında yer alıyor.

Lider Markayı Taklit Etmeyin, Sadece Esinlenin Öncelikle pazarlama faaliyetlerini bir imaj üzerinden yürütmek, o imajın psikolojik ve söylemsel üstünlüğünü kabul etmek anlamına geliyor. Söz konusu firmanın ürün ve hizmetleri kitlenin beklentilerini karşılayacak nitelikte olmasa da, spesifik olarak yöneltilmiş saldırılar kitlede bir “lider” imajı yaratıyor ve propaganda saldırısı düzenlenen firmanın imajını tescilliyor. Herhangi bir markayı taklit etmek ya da ona özel olarak propaganda saldırısı düzenlemek, söz konusu kurumun liderliğini tescillemek anlamına gelir. Bu durumda lider her zaman kazanacaktır. Çünkü lider, diğer firmaların uğraşmak ya da taklit etmek isteyecekleri bir imaja sahip olarak tanımlanır. Dolayısıyla reklam ve pazarlama çalışmalarını başka firmaların kurumsal prestijlerinden bağımsız bir şekilde yapmak gerekir.

Kısa Sürede Hızlı Dijital Pazarlama Teknikleri

 

SEO çalışmalarımız yoğun şekilde devam ediyor. Müşterilerimizden ilginç talepler gelmiyor değil! Tabii ki her sektörde olduğu gibi farklı talepler karşımıza çıkıyor. Geçen günlerde yaşadığımız ve bizide gerçekten etkileyen bir soru ile karşılaştık. X yerinde festival yapılacak yakın bölgede restaurantım var. Bana bu kısa sürede nasıl bir pazarlama çözümü sunabilirsiniz? Festival süresi 5 gün ve kısa bir süre kalmış. Ekibimiz hemen çalışmalara koyuldu müşteriye doğru bir çözüm bulmamız gerekliydi. Daha önce buna benzer bir olayla karşılaşan ajans göremedik. Düşündük ve herkes düşüncelerini ortaya koydu. Kısa sürede dijital pazarlama teknikleri nelerdir, nasıl yapılmalı? sorusuyla yola çıkmıştık. Ekibimiz detaylı analizleri yaptıktan sonra müzakere edilen ve onay alan düşünceleri uygulamaya koymaya başladık. Bu çalışmalar nelerdi? Merak ettiniz mi? İşte uyguladığımız hızlı dijital pazarlama taktiklerinin satışa nasıl dönüştürürüz konu detayı:

E-mail ve Mobil Pazarlama Sistemi

Bu konuda profesyonel çalışmalar yapan firmalar var. İzinli e-mail marketing sistemlerini kullanıyoruz. Nasıl mı? Örnek: İstanbul Ortadköy’de festival düzenlenecek olsun. Bu bölgeye gelecek insanlar genelde festivalin türüne göre yaş ortalamasını çıkardık. Kimlerin ilgisi olabilir? Bu çalışmalar yapıldı. Daha sonra uygulanacak pazarlama yöntemindeki etkileyeci e-mail reklamı oluşturuldu. Bölgedeki ilgisi olan gençlere yönelik e-mailler gönderildi. SMS (telefon mesajı) reklamlarıda aynı şekilde yönetildi.

Bölgesel Web Sitelerin Üye Sistemleri ve İlgili Sitede Reklamlar

Veritabanı mimarisi pazarlama açısından bulunmaz nimetler arasındadır. Dijital Pazarlama Ajansı Müşterilerin gönüllü olarak eklediği ve bölgesel haberleri almak istemeleri bir pazarlama ışığı doğuruyor. Kısa sürede pazarlama için ilgili sitelerin üyelerine mesajlar ve e-maillerle duyuru yapılarak birebir pazarlama yöntemi hızlı pazarlama taktiklerindendir.

Sosyal Medya’da Oluşturulacak Kısa Süreli Kampanyalar

Facebook vazgeçilmez hedef kitleye ulaşım sosyal platformlardan birisidir. Konuya ilgisi olan kişilere verdiğiniz reklamı 15 dakikalık reklam incelemesinden sonra hedef kitlenize ulaşım sağlıyor. Fuar çalışmalarında etkili yöntemler arasında sosyal medya reklamları yer alıyor.

Adwords Reklam Çalışmaları

SEM çalışmalarının etkili reklam çeşitlerinden olan Google Adwords reklamları dijital pazarlama’nın vazgeçilmezlerindendir. Kısa sürede arama sonuçlarında hedef kitlenize ulaştırabilir. Kusursuz bir dijital firma arıyorsanız bu bağlamda sizlere en etkili Dijital Pazarlama Ajansı olarak teknik bilgi birikimimizden bahsetmek isterim çalışmalarımız herzaman garantilidir.


Top